“2020 Küçükbaş Canlı Hayvan Etkinliği Hangi İlimizde Yapılsın?” dedik ve bu konuyu bir anket çalışması ile okurlarımıza ve takipçilerimize sunduk. İzmir / Ödemiş, Bursa / İnegöl, Balıkesir / Kepsut, Afyonkarahisar / Merkez, Eskişehir / Tepebaşı bölgelerimiz ile yayınladığımız anket çalışmamız ilk yayınlandığı 14 Şubat 2020 tarihi saat 20:45 itibarı ile hızla ilgi görmeye başladı.

İlk 24 saatlik sürenin ardından İzmir / Ödemiş, Bursa / İnegöl, Balıkesir / Kepsut bölgeleri öne çıktı. İlerleyen süreçte ise bu rekabet İzmir / Ödemiş, Bursa / İnegöl arasında geçmeye başladı. Anket çalışmamız tüm sürecinde kontrol edilerek sürdürüldü. Herhangi bir aksi durum olmadığı sürece bitiş tarihi 5 Mart 2020 olarak belirlenmişti.

Ancak bugün (18 Şubat 2020) saat 13:30′ da kontrollerimizde, aynı IP adreslerinden yüksek sayıda mükerrer oy kullanıldığı tespit edilmiştir. Bu sebeple anketimize ara verme durumu söz konusu olmuştur.

Gerekli kontrollerin tamamlanmasının ardından detaylar ve alınacak karar 20 Şubat 2020 tarihinde saat 13:00’da açıklanacaktır.

TIKLA >>Küçükbaş Hayvan Sayısını 56 Milyona Yükseltme Hedefi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir